Lagkontakter i Ullern Håndball 


Trenger du å få tak i en av våre lagkontakter/lagledere i Ullern Håndball søker du opp din kontaktperson i listen under. 

Vet du ikke helt hvem du skal ta kontakt med, send en mail til vår admin på ullern@ronhandball.no - så hjelper vi deg videre.


LagKontakt: Mail: Mobil: 
6. divisjon Damer Arve Moe/Rune Hennie arve.moe@online.no
993 99 284/ll 981 777 77
3. divisjon Damer Frode Reppen Sørensenfrsore@online.no
466 20 479
Jenter 2003Ellen Lunde
Anita Myskja 
lunde.ellen@gmail.com
anita.myskja@gmail.com
458 72 602
950 73 529
Gutter 2003Kristin Haug kristin.haug@p4.no 480 78 699
Jenter 2004Lene Maier lene.maier@hotmail.com 995 85 060
Jenter 2005Bente NashBente.Nash@scandichotels.com
905 63 044
Jenter 2006Gøril Solheimgoril_solheim@hotmail.com 41 53 76 96 
Gutter 2006Kristi Hegna Eggenkri-eg@online.no 
900 44 884
Jenter 2007Tonje Haugen tohehau@online.no 993 01 717
Gutter 2007Vigdis Nygård vigdis.nygaard@rr-research.no950 88 954
Gutter 2008Randi Bjørklund Randi.Bjorklund@akersolutions.com 
928 39 105
Jenter 2008Henning Gravnås henninggr@gmail.com 476 26 760 
Gutter 2009Morten Tveito morten.tveito@gmail.com 93497 606
Jenter 2009Ingrid Trøan
Anders Limi 
ingrid@digidix.com 
anders.limi@orkla.no 
988 85 193
 Jenter 2010Tonje Haugen tohehau@online.no 
993 01 717
Gutter 2010Kristin Vatland kristin.vatland@icloud.com 481 10 405
Jenter 2011 Sigrid Kersenboomsigrid@kersenboom.com922 66 187
Gutter 2011 Birgit Engesæter birgiten@gmail.com 
473 40 649
Jenter/Gutter 2012/2013Kristin Svanqvist kristin.svanqvist@gmail.com 97174 533
 


Daglig lederTrude Waagan trude.waagan@gmail.com 
950 32 330
DommerkontaktGøril Solheimgoril_solheim@hotmail.com 41 53 76 96 



Powered by: Bloc